Info kooli sisseastumise kohta
----------------------------------------------------------
Koolimaja on suveperioodil avatud järgmiselt:
12.juunist kuni 30.juunini kell 9.00 – 13.00
1.augustist kuni 31.augustini kell 9.00 – 13.00


Koolibusside sõidugraafik 1.septembril 2017 
Bussiliin Kärasi- Piilsi- Kalmaküla- Tammispää- Lohusuu- Vadi- Avinurme Bussiliin    Rajametsa- Laekannu- Ulvi II- Ulvi bussijaam- Adraku- Pärniku- Avinurme
       
Kärasi 8.05 Rajametsa 8.10
Piilsi 8.08 Laekannu 8.18
Mustvee 8.20 Ulvi II 8.30
Kalmaküla 8.25 Ulvi bussijaam 8.35
Tammispää 8.28 Adraku 8.37
Lohusuu 8.35 Pärniku 8.45
Vadi 8.40    
Peale tunde  väljuvad bussid koolimaja eest kell 10.45  

 

Vanemad uudised

Aprill 2015

2.aprill - Loeng "Putukate hotell"

8.aprill - Füüsika õpikoda

8.aprill - Inimeseõpetuse olümpiaadi piirkonnavoor [Loe lähemalt]

10.aprill - Vendade Liivide etluskonkurss [Loe lähemalt]

13.aprill - Kohtumine vilistlasega [Loe lähemalt]

15.aprill - Digiloovtööde konkursi "Lahe asi 2015" finaal [Loe lähemalt]

16.aprill - 4.klasside maakondlik õpioskuste olümpiaad [Loe lähemalt]

16.aprill - Maakondlik loodusainete päev Avinurme Gümnaasiumis

16.aprill - Meeste Tantsupeo ülevaatus [Loe lähemalt]

17.aprill - Õppepäev Tallinnas põhikooli õpilastele

23.aprill - 12.klassi tutipäev

25.aprill - Avinurme tüdrukud tublid spordis [Loe lähemalt]

30.aprill - Algklasside volbripäev

Märts 2015
3.märts- Keemia õpikoda
4.märts - Küsitlusuuring ESPAD [Loe lähemalt]
6.märts - 4.-6.klasside piirkondlik matemaatikaolümpiaad [Loe lähemalt]
7.märts - 5.-7. klasside piirkondlik inglise keele olümpiaad [Loe lähemalt]
7.märts - XII koolinoorte mälumängu meistrivõistluste finaal [Loe lähemalt]
9.-13.märts - Algklasside emakeelenädal [Loe lähemalt]
12.märts - Luulevõistluse tänuüritus Sõmeru Põhikoolis [Loe lähemalt]
12.märts - Võistulugemine "Hansenist Tammsaareni" [Loe lähemalt]
13.märts - Rahatarkuse päev [Loe lähemalt]
Konkurss "Noor käsitöömeister" [Loe lähemalt]
14.veebruar- Ühiskonnaõpetuse olümpiaadi eelvoor [Loe lähemalt]
23.- 25.märts - Noortegarantii töötoad-loengud 8.-12.kl õpilastele [Loe lähemalt]
31.märts - Keemia õpikoda

Veebruar 2015
Tunnustus ajaloo- ja ühiskonnaõpetuse õppematerjalide võistlusel [Loe lähemalt
3.veebruar- Tunnustus õpitoodete konkursil "Teeme tunni huvitavaks" [Loe lähemalt]
3.veebruar- KEAT-koolitus ja veeohutusalane koolitus [Loe lähemalt]
4.veebruar- Külalised Viljandi Kultuuriakadeemiast [Loe lähemalt]
6.veebruar- Emakeele piirkondlik olümpiaad 7.-12.kl õpilastele [Loe lähemalt]
7.veebruar- Matemaatika piirkondlik olümpiaad 7.-12.kl õpilastele [Loe lähemalt]
10.veebruar- 5. ja 6.klassi õppekäik Jääaja Keskusesse
11.veebruar- Füüsika õpikoda gümnaasiumiõpilastele
13.veebruar- Sõbrapäeva pidu
14.veebruar- Inglise keele olümpiaad [Loe lähemalt]
17.veebruar- Tähistame vastlapäeva
19.veebruar- Vanglateenistuse õppepäev [Loe lähemalt]
20.veebruar- 4.klassi õppepäev Jääaja Keskuses [Loe lähemalt]
23.veebruar- Algklasside viktoriin "Kas tunned Eestit?" [Loe lähemalt]
23.veebruar- Tähistame Eesti Vabariigi aastapäeva
25.veebruar - Füüsika õpikoda gümnaasiumiõpilastele [Loe lähemalt]
25.veebruar- 5.märts Soome lahe näitus [Loe lähemalt]

Jaanuar 2015
31.jaanuar- Biloogia piirkondlik olümpiaad [Loe lähemalt]
29. jaanuar- Avinurme Gümnaasiumi üritus "2.klass vs 3.klass"  [Loe lähemalt] [Vaata videot]
27.jaanuar- Teaduslahing 2015 [Loe lähemalt] [TULEMUSED]
7.jaanuar- Keemia õpikoda [Loe lähemalt]
24.jaanuar- Keemia piirkondlik olümpiaad [Loe lähemalt]
23.jaanuar- Huvitav Kool Ida-Virumaa II mõttekoda [Loe lähemalt]
22.jaanuar- Võrkpalli turniir "Õpilased vs õpetajad" [Vaata tulemusi]
21.jaanuar- Füüsika õpikoda [Loe lähemalt]
16.jaanuar- 9.-12.klasside teatrikülastus [Loe lähemalt]
10.jaanuar- Helina Ärtis taas võidukas [Loe lähemalt]
2.-3.jaanuar- Toimus ajalooline XXVI Õpetajate Võrkpalli võistlus [Loe lähemalt]

Detsember 2014
2.dets- Keemia õpikoda [Loe lähemalt]
5.dets- ÕPPEKÄIK TEEVIIDALE [Loe lähemalt]
10.dets- KEAT-koolitus [Loe lähemalt]
11.dets- Rakvere Teatri külastus [Loe lähemalt]
11.dets- toimus liikluskasvatuse auhindade jagamine [Loe lähemalt]
12.dets- Avinurme Gümnaasiumi jõululaat algusega kell 12.30 spordihoone fuajees.
16.dets- Klaveri-ja puhkpilliõpilaste kontsert [Loe lähemalt]
17.dets - jõulunäidend "Christmas Eve" [Loe lähemalt] [VAATA SIIT]
18.-19.dets- BUSSIDE SÕIDUGRAAFIK [VAATA SIIT]
19.dets- Jõulupeod [Loe lähemalt]
* ALGKLASSIDE ISADEPÄEV [Loe lähemalt]

November 2014

* 26.11. toimus Avinurme koolis Koolinoorte Mälumängu Meistrivõistluste Ida-Viru voor. [Loe lähemalt]
* Avinurme Gümnaasiumi jõululaat toimub reedel, 12.detsembril kell 12.30 spordihoone fuajees.
* Selgusid Avinurme Gümnaasiumi 2014/2015 õppeaasta mälumängu II mängu võitjad [Loe lähemalt]
* Heakorrapäev [Info]
* Avinurme koolil oma vormimüts [Loe lähemalt]
* Selgusid Avinurme Gümnaasiumi 2014/2015 õppeaasta mälumängu I mängu võitjad [Loe lähemalt]
* Rahvatantsulaager [Loe lähemalt]

Oktoober 2014

* 31.oktoobril tähistati Avinurme Gümnaasiumis Halloweeni [Vaata videot]
* Kodanikupäev [Loe lähemalt]
* Algklasside karneval [Loe lähemalt]
* Algklasside õhtu isadega [Loe lähemalt]
* Algklasside liiklusohutuspäev [Loe lähemalt]
* Karjäärinõustamispäev 9. ja 12.klassile [Loe lähemalt]
* Keemia õpikoda jätkab [Loe lähemalt]
* Mobiilne planetaarium [Loe lähemalt]
* Füüsika õpikoda jätkab [Loe lähemalt]
* Kohtumine luuletaja Urve Tinnuriga [Loe lähemalt]
* Noored alustasid vaheaega tantsuga [Loe lähemalt]
* Kätepesupäeva kokkuvõte [Loe lähemalt] [Seotud]
* Kolmanda ja neljanda klassi õppekäik Avinurme Elulaadikeskusesse   [Loe lähemalt]
* Spordihoone avamine [Loe lähemalt]
* Sügisene muusikatervitus koolinoortelt [Loe lähemalt][Seotud]
* Rebaste päev [Loe lähemalt]
* Kätepesemise päev [Loe lähemalt]
* TÜ Teaduskooli füüsika õpikoda [Loe lähemalt]
* LASTEVANEMATE ÜLDKOOSOLEK [Loe lähemalt]
* 8. klassi õpilased koksisid kastanimune [Loe lähemalt]
* Osaleme HARIDUSFESTIVALIL 2014 [Loe lähemalt]
* Külas ajakirjanik Märt Treier [Loe lähemalt]
* Klaveriklassi ja puhkpilliorkestri õpilaste kontserttuur "Noored instrumentalistid" [Loe lähemalt] [Seotud]
* TÜ Teaduskooli keemia õpikoda [Loe lähemalt]
* Algklasside õuesõppe-matkapäev Lahemaal [Loe lähemalt]
* Inglise kultuuripäev Avinurmes [Loe lähemalt]