Info kooli sisseastumise kohta
----------------------------------------------------------
Koolimaja on suveperioodil avatud järgmiselt:
12.juunist kuni 30.juunini kell 9.00 – 13.00
1.augustist kuni 31.augustini kell 9.00 – 13.00


Koolibusside sõidugraafik 1.septembril 2017 
Bussiliin Kärasi- Piilsi- Kalmaküla- Tammispää- Lohusuu- Vadi- Avinurme Bussiliin    Rajametsa- Laekannu- Ulvi II- Ulvi bussijaam- Adraku- Pärniku- Avinurme
       
Kärasi 8.05 Rajametsa 8.10
Piilsi 8.08 Laekannu 8.18
Mustvee 8.20 Ulvi II 8.30
Kalmaküla 8.25 Ulvi bussijaam 8.35
Tammispää 8.28 Adraku 8.37
Lohusuu 8.35 Pärniku 8.45
Vadi 8.40    
Peale tunde  väljuvad bussid koolimaja eest kell 10.45  

 

ÕPETAJAD

Urve Tooming 

muusikaõpetus

urve.tooming@avinurme.edu.ee

Kristina Pikas 

inimeseõpetus, psühholoogia, uurimistöö alused, perekonnaõpetus

kristina.pikas@avinurme.edu.ee

Triin Muna

klassiõpetaja

triin.muna@avinurme.edu.ee 

Daisi Mäeots 

klassiõpetaja

daisi.maeots@avinurme.edu.ee

Elle Jürjev 

klassiõpetaja, õpiabi

elle.jurjev@avinurme.edu.ee

Alli Kaarama 

matemaatika, füüsika

alli.kaarama@avinurme.edu.ee

Ülle Vaher 

vene keel

ylle.vaher@avinurme.edu.ee

Riina Bergmann

matemaatika

riina.bergmann@avinurme.edu.ee

Liina Karo

saksa keel, inglise keel

liina.karo@avinurme.edu.ee

Tiiu Palm 

inglise keel

tiiu.palm@avinurme.edu.ee

Maive Tooming 

ajalugu, ühiskonnaõpetus

maive.tooming@gmail.com

Mare Allikas 

bioloogia, loodusõpetus

mare.allikas@avinurme.edu.ee

Riina Väät 

kehaline kasvatus

riina.vaat@avinurme.edu.ee

Kristjan Palm

kehaline kasvatus

kristjan.palm@avinurme.edu.ee

Aili Rohtla

tütarlaste tööõpetus

aili.rohtla@avinurme.edu.ee

Ene Lüüs 

keemia

ene.luus@avinurme.edu.ee

Mari-Liis Renser

geograafia

mari-liis.renser@avinurme.edu.ee

Margot Pärn

eesti keel, kirjandus

margot.parn@avinurme.edu.ee

Kaiel Altpere

klassiõpetaja

kaiel.altpere@avinurme.edu.ee

Janne Juuse

eesti keel, kirjandus, meediaõpetus

janne.juuse@avinurme.edu.ee

Mart Sepp 

autoõpetus

mart.sepp@avinurme.edu.ee

Heli Ambos

kehaline kasvatus heli.ambos@avinurme.edu.ee

Janika Romanovitš

muusikaõpetus janika.romanovits@avinurme.edu.ee

Mari-Liis Tikerperi

majandusõpetus  

Kristi Lõbu

inglise keel kristi.lobu@avinurme.edu.ee

Riina Mereväli-Vingertšuk

kunstiõpetus  

Janek Romanovitš

informaatika janek.romanovits@avinurme.edu.ee

Malle Kuusk

lihtsustatud õppekavaga klassi juhataja malle.kuusk@avinurme.edu.ee
Rein Leichter poiste tööõpetus, töö- ja tehnoloogiaõpetus rein.leichter@avinurme.edu.ee
Saale Kivi eesti keel ja kirjandus saale.kivi@avinurme.edu.ee
Ivar Olesk riigikaitse ivar.olesk@avinurme.edu.ee
Tiiu Uukkivi vene keel tiiu.uukkivi@avinurme.edu.ee