Info kooli sisseastumise kohta
----------------------------------------------------------
Koolimaja on suveperioodil avatud järgmiselt:
12.juunist kuni 30.juunini kell 9.00 – 13.00
1.augustist kuni 31.augustini kell 9.00 – 13.00


Koolibusside sõidugraafik 1.septembril 2017 
Bussiliin Kärasi- Piilsi- Kalmaküla- Tammispää- Lohusuu- Vadi- Avinurme Bussiliin    Rajametsa- Laekannu- Ulvi II- Ulvi bussijaam- Adraku- Pärniku- Avinurme
       
Kärasi 8.05 Rajametsa 8.10
Piilsi 8.08 Laekannu 8.18
Mustvee 8.20 Ulvi II 8.30
Kalmaküla 8.25 Ulvi bussijaam 8.35
Tammispää 8.28 Adraku 8.37
Lohusuu 8.35 Pärniku 8.45
Vadi 8.40    
Peale tunde  väljuvad bussid koolimaja eest kell 10.45  

 

Uudised

Detsember 2016

21.detsember - Tähistame jõule
20.detsember - Muusikaklassi jõulukontsert aulas
19.detsember - Kooli jõululaat
15.detsember - Põhikooli füüsika õpikoda
14.detsember - 4.klassi õpilaste näidendi "Santa`s cookie problem" esitus
13.detsember - Jõululaulude konkurss kultuurikeskuses
12.detsember - Traditsiooniline võrkpallilahing "Õpetajad vs õpilased"
8.detsember - Pilliõppe õpilaste ja lauljate kontserttuur "Noorelt noorele" Sillamäe ja Sinimäe Põhikoolidesse
8.detsember - 1.-4.kl õpilaste ühine teatriskäik Rakvere Teatrisse jõuluetendusele "Lärmisepa tänava Lota"
6.detsember - 4.klassi õpilane Adanna Emily Egwenu pälvis riikliku tunnustuse
5.detsember - Maleturniir
2.detsember - Kabeturniir
2.detsember - Põhikooli lõpetajate õppepäev Tallinnas

November 2016

    november - Koolielu teemaveerand „Digivärskendus“
30.november - Ida-Virumaa noortekogu infotund
30.november - Eest koolinoorte XIV mälumängumeistrivõistluste Ida-Viru eelvoor
28.novembril - Tähistasime jõuluaja algust koolipere ühise advendihommikuga.
28.november - Advendihommik
26.november - Saalihoki naiste esiliiga mäng SK Mustvee vs. Finnish Flash
24.november - 12.kl õpilaste osalemine noortekohtumiste sarjas "Skype raamatuklubi" 24.november - 11.klassi õpilased osalesid tõlkevõistlusel Juvenes Translatores
25.november - Rahatarkuse tunnid 9. ja 12.kl õpilastele
24.november - Põhikooli füüsika õpikoda
23.november - Talvine spordivarustuse laat
17.november - Maakondlik 3.klasside võistlusmäng "Kuldvillak"
16.november - Liiklusringi helkurõppus
13.november -
Eesti koolilaste metsapostkaardi 2016 konkursi võit Avinurme
11.november - Koolikontsert "Karja laste laulu ja pillimängud" 1.-4.kl õpilastele
10.november - Isadepäeva tähistamine
10.november - 9.-12.klassi õpilased Etendusel "Dracula" Salme Kultuurikeskuses Tallinnas
10.november - Ida Prefektuuri ja Ohvriabi kohtinguvägivallaloengud 10.-12.kl õpilastele
5.november - Saalihoki esiliiga esimene etapp Kehras
8.november - Ida-Virumaa Rajaleidja Keskuse karjääriinfotunnid ja nõustamine 8.-9.kl õpilastele
3.november - 12.klassi õpilased Ida-Viru noorte karjääripäeval "Targalt tulevikku" TÜ Narva Kolledžis
2.november - Füüsika õpikoda

Oktoober 2016

31.oktoober - Kõrvitsalaternad Avinurme Gümnaasiumis
28.oktoober - Selgusid Avinurme Gümnaasiumi mälumängu I vooru võitjad
21.oktoober - Ülekooliline heakorrapäev 
20.oktoober - Lastevanemate üldkoosolek
20.oktoober - 5.klassi õppekäik Iisaku Looduskeskusesse
18.oktoober - Mobiilivabad vahetunnid
17.oktoober - "Tagasi kooli!" raames külas meie kooli vilistlane Hanna-Liisa Roone 
12.oktoober - 9. ja 12.klassi õpilaste karjäärinõustamine 
11.oktoober - Noortegarantii töötoad 8. ja 11.klassi õpilastele 
6.oktoober - Külas ettevõtja Jüri Ross 
6.oktoober - Õppekäik Tartu Ülikooli Loodusmuuseumisse
       5. klassi õppepäev Tartu Ülikooli Loodusmuuseumis 
       6.klassi õppepäev Tartu Ülikooli Loodusmuuseumis
6.oktoober - Põhikooli füüsika õpikoda  
5.oktoober - Tähistame õpetajate päeva  

Sepember 2016

28.september - 4.klass versus 5.klass 
26.september - Õppekäik Viru Vanglasse 

Teadlaste Öö Festivali nädal meie koolis KAVA 
22.september - Õppepäev Tallinna Loomaaias 
21.september -  5.-12.klasside kergejõustiku meistrivõistlused 
20.september - 7.klass TÜ Loodusmuuseumi õppepäeval seenemetsas 
12.-16.september - Üleriigiline Spordinädal Avinurme Gümnaasiu   REKLAAM 
       Maastikumäng  
       Õpperetk Kotka matkarajal  
       Õpperetk Sinimägedes 
9.september - Vanglateenistuse infotund 9.-12.kl õpilastele 
8.september -  Dream Foundationi infotund gümnaasiumiõpilastele

 

 

Juuni 2016
3.juuni - Õppeaasta pidulik lõpuaktus 
3.juuni - 4.klassi õpilane Liisa Tooming autasustamistseremoonial 
2.juuni - Sportmängude päev 5.-11.klassi lastele  
2.juuni - Algklasside kergejõustiku meistrivõistlused 

Mai 2016
31.mai - Loovtööde ja uurimustööde kaitsmine 
26.mai - Algklasside õppepäev Rakvere Linnuses
25.mai - Avinrme Gümnaasiumi juhtkonna vastuvõtt 
17.mai - Digitarkuse tunnid 5.-6.klassi õpilastele
16.mai - 7.-11.klassi õpilaste õppekäik Harjumaale
9.mai - 5.-8.klassi õppepäev AHHAA-keskuses
6.mai - Emadepäevakontsert kultuurikeskuses
5.mai - Algklasside emadepäeva kontsert kooli aulas
5.mai - Vanglateenistuse õppepäev 8.-11.klassi õpilastele
4.mai - Koolipildistamine
3.mai - Heakorrapäev
3.mai - Haridusprogramm "Näoga mere poole" 8.-11.klassi õpilastele

Aprill 2016 
07.-27-aprill Vabariiklik Metsaviktoriin 5.-8.klass

Märts 2016 
27.märts - Meie kooli tantsurühma noormees konkursil 
18.märts - Sisekaitseakadeemia ja Viru Vangla infopäev 8.-12.kl õpilastele 
17.märts - Riigikaitse õppurite õppekäik Eesti Sõjamuuseumisse 
17.märts - Rahvusvaheline matemaatikavõistlus KÄNGURU
12.märts - AG noored ühistantsulaagris Jõgeval 
11.märts - Ida-Virumaa üldhariduskoolide 5.-7.kl õpilaste inglise keele olümpiaad 
11.märts - Võistlusmängu "Nutikalt netis" piirkondlik voor 
09.märts - Veebipõhine astronoomiaviktoriin "Pulsar" 
08.märts - Alutaguse Noorte Mängude võrkpalli miniliiga
04.märts - Naistepäevatrall Avinurme Kultuurikeskuses 
04.märts - Maakondlik matemaatikaolümpiaad 4.-6.kl õpilastele 

    märts - KEELTENÄDAL

Veebruar 2016
23.veebruar - Tähistame Eesti Vabariigi aastapäeva

17.veebruar - Maakondlik NUPUTA-võistlus

Jaanuar 2016
30.jaanuar - 
Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor 
29.jaanuar - Emakeeleolümpiaadi piirkonnavoor 
26.jaanuar - Teaduslahing 
23.jaanuar - Keemiaolümpiaadi piirkonnavoor 
23.jaanuar - Saalihokitüdrukud jälle platsil 
21.jaanuar - Rändav bioklass 
20.jaanuar - Suusalaat Avinurme Gümnaasiumis 
14.jaanuar - Võrkpallilahing õpetajad vs õpilased 

Detsember 2015 

22.detsember - Avinurme Gümnaasiumi jõulujumalateenistus, aktused
21.detsember - 5.-8.klasside jõulupidu
21.detsember - 1.-4.klasside jõulupidu
20.detsember - Eesti koolilaste metsapostkaardi 13.konkurss
18.detsember - 9.-12.klasside jõulupidu
17.detsember - Avinurme Gümnaasiumi jõululaat
11.detsember - Geograafia piirkondlik olümpiaad 
08.detsember - Rakvere Teatris jõuluetendusel 3. ja 4.klassi õpilased
07.detsember - Rakvere Teatris jõuluetendusel 1. ja 2.klassi õpilased
05.detsember - Saalihokitüdrukud võistlesid Kiilis
04.detsember - 9. ja 12.klassi õpilased Noorte infomessil Teeviit 2015
02.detsember - KEAT-koolitus 6.klassile
 
November 2015
24.-27.november - Meie koolis on muusika-aasta rändnäitus "Hingab ja
heliseb"
20.november - Tööd alustas päästeala noortering 
18.november - Ida Prefektuuri koolitunnid koolikiusamise teemal
17.-20.november -  Šotitantsunädal
13.november - Noortegarantii töötoad-loengud 8.-12.klassi õpilastele 
07.november - Avinurme tüdrukud tublid spordis
06.november - Õppepäev "Kool võib olla seiklus!"
05.november - Algklasside õpilased tähistavad koos isade ja vanaisadega isadepäeva
04.november - Toimub ülekooliline heakorrapäev
03.november- Arutleme 6. ja 7.klassi õpilastega turvalise koolikeskkonna teemadel

Oktoober 2015
30.oktoober- 
Maakondlik etluskonkurss "Meri. Meri? Meri!"
30.oktoober - Mobiilne planetaarium
29.oktoober - „ KESKAEGNE TALLINN“  õppepäev 7-9.klassile
16.oktoober - Rahatarkuse tunnid 9. ja 12.klassi õpilastele
16.oktoober - "Rebaste ristimine" ning õpinguraamatute kätte andmine 10.klassi õpilastele
15.- 16.oktoober - 9.klassi õpilaste karjäärinõustamine Rajaleidja Keskuse spetsialistide poolt
15.oktoober - Meie kooli puhkpilli- ja klaveriklasside õpilased ning lauljad esinevad kontserdiga Tudulinna ja Lohusuu koolides
     oktoober- Avinurme kodutütarde ja noorkotkaste tegemised oktoobrikuus 2015
08.oktoober- Eesti Koolispordiliidu 6.-9.kl.jalgpalli rahvaliiga finaalvõistlused poistele
01.oktoober - Rahvusvaheline muusikapäev Avinurme Gümnaasiumis

September 2015
18.september - Viru Vangla teabepäev gümnaasiumiõpilastele 
11.september - Riskivältimisekoolitus 11. ja 12.klassi õpilastele
11.september - 3.-5.klassi õpilased külas Avinurme vabatahtlikul päästekomandol
     september- Sporditulemused 2015/ 2016 õ.a. I veerandil.