Info kooli sisseastumise kohta
----------------------------------------------------------
Koolimaja on suveperioodil avatud järgmiselt:
12.juunist kuni 30.juunini kell 9.00 – 13.00
1.augustist kuni 31.augustini kell 9.00 – 13.00


Koolibusside sõidugraafik 1.septembril 2017 
Bussiliin Kärasi- Piilsi- Kalmaküla- Tammispää- Lohusuu- Vadi- Avinurme Bussiliin    Rajametsa- Laekannu- Ulvi II- Ulvi bussijaam- Adraku- Pärniku- Avinurme
       
Kärasi 8.05 Rajametsa 8.10
Piilsi 8.08 Laekannu 8.18
Mustvee 8.20 Ulvi II 8.30
Kalmaküla 8.25 Ulvi bussijaam 8.35
Tammispää 8.28 Adraku 8.37
Lohusuu 8.35 Pärniku 8.45
Vadi 8.40    
Peale tunde  väljuvad bussid koolimaja eest kell 10.45  

 

Huvitegevus ja treeningud 2016/2017 õppeaastal

HUVIRINGID JA TREENINGUD

ESMASPÄEV


RING

VANUS

KELLAAEG

KOHT

JUHENDAJA

1.

Näitering

2.-4.kl

13.20-14.05

aula

Daisi Mäeots

2.

Lastekoor

6.-8.kl

14.10-14.55

aula

Urve Tooming

3.

Korvpall

2.-5.kl

14.10-15.40

spordihoone

Märt Tralla

4.

Kergejõustik

2.-4.kl

14.00-15.30

spordihoone

Heli Ambos

5.

Kergejõustik

5.-12.kl

15.30-17.00

spordihoone

Heli Ambos

6.

Võrkpall

4.-7.kl

15.30-17.00

spordihoone

Mari-Liis Tikerperi



TEISIPÄEV


RING

VANUS

KELLAAEG

KOHT

JUHENDAJA

1.

Tantsuring

1.-3.kl

13.20-14.05

aula

Ülle Vaher

2.

Mudilaskoor

1.-5.kl

14.10-14.55

muusikaklass

Janika Romanovitš

3.

Tantsuring

5.-6.kl

15.00-16.30

aula

Ülle Vaher

4.

Töö- ja tehnoloogia

4.-7.kl

14.10-14.55

Töö- ja tehn. õppeklass

Rein Leichter

5.

Kergejõustik

5.-12.kl

15.00-16.30

spordihoone

Heli Ambos









KOLMAPÄEV


RING

VANUS

KELLAAEG

KOHT

JUHENDAJA

1.

Loovmäng

2.kl

12.15-13.00

aula

Marika Schasmin

2.

Poistekoor

1.-6.kl

13.20-14.05

aula

Urve Tooming

3.

Lastekoor

6.-8.kl

14.10-14.55

aula

Urve Tooming

4.

Korvpall

2.-5.klass

14.10-15.30

spordihoone

Märt Tralla

5.

Liiklusring

3.-4.klass

14.10-14.55

(II poolaastal)

kunstiklass

Kristina Pikas

6.

Kergejõustik

5.-12.klass

15.30-17.00

spordihoone

Heli Ambos

7.

Saalihoki

alates 6.kl

17.30-19.00

spordihoone

Janek Romanovitš



NELJAPÄEV


RING

VANUS

KELLAAEG

KOHT

JUHENDAJA

1.

Loovmäng

1.kl

12.15-13.00

aula

Marika Schasmin

2.

Poistekoor

1.-6.kl

13.20-14.05

aula

Urve Tooming

3.

Mudilaskoor

1.-5.kl

13.20-14.05

muusikaklass

Janika Romanovitš

4.

Puhkpilliorkester


14.10-15.30

aula

Mare Russak

5.

Robootika

4.-9.kl

14.10-15.40

arvutiklass

Janek Romanovitš

6.

Tantsuring

1.-3.kl

14.10-14.55

kultuurikeskus

Ülle Vaher

7.

Kergejõustik

2.-4.kl

14.00-15.30

spordihoone

Heli Ambos

8.

Kergejõustik

5.-12.kl

15.00-16.30

spordihoone

Heli Ambos









REEDE


RING

VANUS

KELLAAEG

KOHT

JUHENDAJA

1.

Näitering

2.-4.kl

12.15-13.00

aula

Daisi Mäeots

1.

Kunstiring

1.-3.kl

13.20-14.05

kunstiklass

Triinu Muna

2.

Kunstiring

4.- 7.kl

14.10-14.55

kunstiklass

Triinu Muna