Huvitegevus ja treeningud 2019/2020 õppeaastal


ESMASPÄEV

RING

KLASS

KELLAAEG

KOHT

JUHENDAJA

Käsitööring

4. kl

12.15-13.00

Käsitööklass

A.Rohtla

Käsitööring

5. kl

13.20-14.05

Käsitööklass

A.Rohtla

Näitering

5., 7. kl

13.20-14.05

Aula

D. Mäeots

Kergejõustik

1.-4. kl

14.00-15.30

Spordihoone

H. Ambos

Lastekoor

3.-10. kl

14.15-15.00

Aula

U. Tooming

Lauamänguring

4.-9. kl

14.10-15.30

Kabinet 204

A. Kaarama

Kunstiring

5.-12. kl

15.00-16.30

Kabinet 102

M.-L. Renser

Kergejõustik

5.-12. kl

15.30-17.00

Spordihoone

H. Ambos

TEISIPÄEV

RING

KLASS

KELLAAEG

KOHT

JUHENDAJA

Muinasjuturing

1.kl al okt

12.15-13.00

Raamatukogu

H. Nigul

Poistekoor

1.-4. kl

13.20-14.05

Aula

U. Tooming

Tantsuring

1.-4. kl

14.10-14.55

Aula

Ü. Vaher

Kergejõustik

5.-12. kl

15.30-17.00

Spordihoone

H. Ambos

Võrkpall

8.-12. kl

18.00-19.30

Spordihoone

M. Mölder

Aeroobika

7.-12. kl al okt-nov

19.00-20.00

Spordihoone

H. Ambos

KOLMAPÄEV

RING

KLASS

KELLAAEG

KOHT

JUHENDAJA

Näitering

1.-4. kl

13.20-14.05

Kabinet 104

D. Mäeots

Robootika

1.-9. kl

15.00 - 16.30

Arvutiklass

J. Romanovitš

Projektiring

8.-12. kl al okt

15.00 – 16.30

Kabinet 221

M.-L. Tikerperi

Tantsuring

9.-12. kl

15.00-16.00

Aula

Ü. Vaher

Kergejõustik

5.-12. kl

15.30-17.00

Spordihoone

H. Ambos

Saalihoki

al. 6. kl

18.30-20.00

Spordihoone

J. Romanovitš

NELJAPÄEV

RING

KLASS

KELLAAEG

KOHT

JUHENDAJA

Mudilaskoor

1.-2. kl

08.25-09.10

Aula

K. Alberi

Kunstiring

1.-4. kl

13.00-14.30

Kabinet 102

T. Muna

Pilliõpe

5.-7.kl

15.00-16.30

Kultuurikeskus

M. Mölder

Kergejõustik

1.-4. kl

14.00-15.30

Spordihoone

H. Ambos

Töö- ja tehnoloogiaring

4.-10. kl

14.55-15.40

Töö- ja tehn. kabinet

R. Leichter

Kergejõustik

5.-12. kl

15.30-17.00

Spordihoone

H. Ambos

Võrkpall

8.-12. kl

18.00-19.30

Spordihoone

M. Mölder

Aeroobika

7.-12. kl al okt-nov

19.00-20.00

Jõusaal

H. Ambos

REEDE

RING

KLASS

KELLAAEG

KOHT

JUHENDAJA

Kitarriring

2.-8.kl

13.20-14.55

Pilliruum

A. Kõiv

Töö- ja tehnoloogiaring.

4.-9. kl

14.00-14.45

Töö- ja tehn. kabinet

R. Leichter

Koolibänd

9.-11.kl

15.00-16.30

Pilliruum

A. Kõiv