5. ja 11.klassi õpilased võtsid osa rahvusvahelisest jõulukaartide projektist "Christmas Card Exchange 2017". Kokku osales projektis 27 kooli 23st riigist üle maailma, nt Austraaliast, Serbiast, Indiast, Rootsist, Ühendkuningriigist jm. Õpilased meisterdasid jõulukaarte ja kirjutasid kaartidele soovi "Häid jõule" nii eesti kui sihtriigi keeles. Lisaks sellele pani iga riik teele ringikujulise infolehe oma riigi jõulutraditsioonidest, millest valmisid väikesed raamatud. Projekti algatas, juhtis ja koordineeris inglise keele õpetaja Kristi Lõbu. Projekti olid kaasatud õpilasi juhendama jõulukaartide valmistamisel käsitöö õpetaja Aili Rohtla ja kunstiõpetuse õpetaja Riina Meriväli-Vingertšuk. Teistest riikidest saabunud jõulukaartidega kaunistati oma kooli jõulupuu.