PÄEVAPLAAN 1.KLASS

 

ESMASPÄEV

TEISIPÄEV

KOLMAPÄEV

NELJAPÄEV

REEDE

ÕPPETUNNID

HOMMIKUSÖÖK

LÕUNASÖÖK

8.25- 12.05

9.10- 9.20

11.00- 11.20

8.25- 12.05

9.10- 9.20

11.00- 11.20

8.25- 12.05

9.10- 9.20

11.00- 11.20

8.25- 12.05

9.10- 9.20

11.00- 11.20

8.25- 12.05

9.10- 9.20

11.00- 11.20

LOGOPEED

 

12.15- 13.00

 

 

 

PIKKPÄEV

OODE

12.15 – 15.30

14.00- 14.15

12.15 – 15.30

14.00- 14.15

12.15 – 15.30

14.00- 14.15

12.15 – 15.30

14.00- 14.15

12.15 – 15.00

14.00- 14.15

HUVIALA- RINGID

13.00- 14.30 kunstiring

14.15- 15.00 poistekoor

 

13.20- 14.05 näitering

14.10- 16.00 robootika

 

14.15-15.00 noortekoor

14.00- 15.30 saviring

 

TREENINGUD

 

17.00-18.00 spordiring

12.15- 13.00 EOK projekti sporditund

 

12.15- 13.00 EOK projekti sporditund

 

PÄEVAPLAAN 2.KLASS

 

ESMASPÄEV

TEISIPÄEV

KOLMAPÄEV

NELJAPÄEV

REEDE

ÕPPETUNNID

HOMMIKUSÖÖK

LÕUNASÖÖK

8.25- 12.05

9.10- 9.20

11.00- 11.20

8.25- 13.00

9.10- 9.20

11.00- 11.20

8.25- 13.00

9.10- 9.20

11.00- 11.20

8.25- 12.05

9.10- 9.20

11.00- 11.20

8.25- 12.05

9.10- 9.20

11.00- 11.20

LOGOPEED

 

 

13.15 – 15.00

 

 

ÕPIABI

 

 

 

12.15 – 13.00

 

PIKKPÄEV

OODE

12.15 – 15.30

14.00- 14.15

13.00 – 15.30

14.00- 14.15

13.00 – 15.30

14.00- 14.15

12.15 – 15.30

14.00- 14.15

12.15 – 15.00

14.00- 14.15

HUVIALA- RINGID

13.00- 14.30 kunstiring

14.15- 15.00 poistekoor

14.15- 17.15 kitarriring ja koolibänd (veebitunnid)

13.20- 14.05 näitering

14.10- 16.00 robootika

 

14.15- 15.00 noortekoor

 

14.00- 15.30 saviring

 

13.20- 16.15 kitarriring ja koolibänd

TREENINGUD

 

 

17.00- 18.00 spordiring

14.00- 15.30 kergejõustik

14.00- 15.30 kergejõustik

 

 

PÄEVAPLAAN 3.KLASS

 

ESMASPÄEV

TEISIPÄEV

KOLMAPÄEV

NELJAPÄEV

REEDE

ÕPPETUNNID

HOMMIKUSÖÖK

LÕUNASÖÖK

8.25- 13.00

9.10- 9.20

11.00- 11.20

8.25- 13.00

9.10- 9.20

11.00- 11.20

8.25- 13.00

9.10- 9.20

11.00- 11.20

8.25- 13.00

9.10- 9.20

11.00- 11.20

8.25- 13.00

9.10- 9.20

11.00- 11.20

LOGOPEED

13.20- 15.00

 

 

8.25- 9.10

 

ÕPIABI

 

 

13.20- 14.05

13.20- 14.05

 

PIKKPÄEV

OODE

13.20 – 15.30

14.00- 14.15

13.20 – 15.30

14.00- 14.15

13.20 – 15.30

14.00- 14.15

13.20 – 15.30

14.00- 14.15

13.20 – 15.00

14.00- 14.15

HUVIALA- RINGID

13.00- 14.30 kunstiring

14.15- 15.00 poistekoor

14.15- 17.15 kitarriring ja koolibänd (veebitunnid)

 

13.20- 14.05 näitering

14.10- 16.00 robootika

14.15- 15.00 noortekoor

 

14.00- 15.30 saviring

 

13.20- 16.15 kitarriring ja koolibänd

TREENINGUD


 

 

17.00- 18.00 spordiring

14.00- 15.30 kergejõustik

 

14.00- 15.30 kergejõustik

 

 

PÄEVAPLAAN 4.KLASS

 

ESMASPÄEV

TEISIPÄEV

KOLMAPÄEV

NELJAPÄEV

REEDE

ÕPPETUNNID

HOMMIKUSÖÖK

LÕUNASÖÖK

8.25- 13.00

9.10- 9.20

11.00- 11.20

8.25- 13.00

9.10- 9.20

11.00- 11.20

8.25- 14.05

9.10- 9.20

11.00- 11.20

8.25- 13.00

9.10- 9.20

11.00- 11.20

8.25- 12.05

9.10- 9.20

11.00- 11.20

LOGOPEED

 

14.20- 15.05

 

14.20- 15.05

12.15- 13.00

ÕPIABI

13.20- 14.05

13.20- 14.05

 

13.20- 14.05

 

PIKKPÄEV

OODE

13.00 – 15.30

14.00- 14.15

13.00 – 15.30

14.00- 14.15

14.05 – 15.30

14.05- 14.15

13.00 – 15.30

14.00- 14.15

12.15 – 15.00

14.00- 14.15

HUVIALA- RINGID

13.00- 14.30 kunstiring

14.15- 15.00 poistekoor

14.15- 17.15 kitarriring ja koolibänd (veebitunnid)

13.20- 14.05 näitering

13.20- 14.05 lauamänguring

14.10- 16.00 robootika


 

 

14.15- 15.00 noortekoor

 

14.00- 15.30 saviring

 

13.20- 16.15 kitarriring ja koolibänd

 

TREENINGUD

 

17.00- 18.00 spordiring

14.00- 15.30 kergejõustik

 

14.00- 15.30 kergejõustik

 

 

PÄEVAPLAAN 5.KLASS/ 5.C KLASS

 

ESMASPÄEV

TEISIPÄEV

KOLMAPÄEV

NELJAPÄEV

REEDE

ÕPPETUNNID


 

HOMMIKUSÖÖK

LÕUNASÖÖK

OODE

8.25- 13.00 (5.kl)

8.25- 13.00 (5.C)

9.10- 9.20

11.00- 11.20

14.00- 14.15

8.25- 13.00 (5.kl)

8.25- 13.00 (5.C)

9.10- 9.20

11.00- 11.20

14.00- 14.15

8.25- 14.05 (5.kl)

8.25- 14.05 (5.C)

9.10- 9.20

11.00- 11.20

14.05- 14.15

8.25- 13.00 (5.kl)

8.25- 13.00 (5.C)

9.10- 9.20

11.00- 11.20

14.00- 14.15

8.25- 13.00 (5.kl)

8.25- 14.05 (5.C)

9.10- 9.20

11.00- 11.20

14.00- 14.15

LOGOPEED

 

 

10.15- 11.00

 

13.20- 14.05

HUVIALA- RINGID

14.15- 15.00 poistekoor

14.15- 17.15 kitarriring ja koolibänd (veebitunnid)


 

 

13.20- 14.05 lauamänguring

14.10- 16.00 robootika


 

 

14.15- 15.00 noortekoor

 

14.00- 15.30 saviring

13.20- 16.15 kitarriring ja koolibänd

 

TREENINGUD

15.30- 17.00 kergejõustik

18.00- 19.00 täpsuslaskmine (alates vanusest 12-a)

15.30- 17.00 kergejõustik

17.00- 18.00 spordiring

15.30- 17.00 kergejõustik

18.00- 19.00 täpsuslaskmine (alates vanusest 12-a)

15.30- 17.00 kergejõustik

17.00- 20.00 täpsuslaskmine edasijõudnutele (alates vanusest 12-a)

 

 

PÄEVAPLAAN 6.KLASS

 

ESMASPÄEV

TEISIPÄEV

KOLMAPÄEV

NELJAPÄEV

REEDE

ÕPPETUNNID

HOMMIKUSÖÖK

LÕUNASÖÖK

OODE

8.25- 14.05

9.10- 9.20

11.00- 11.20

14.05- 14.15

8.25- 15.00

9.10- 9.20

11.00- 11.20

14.05- 14.15

8.25- 13.00

9.10- 9.20

11.00- 11.20

14.00- 14.15

8.25- 14.05

9.10- 9.20

11.00- 11.20

14.05- 14.15

8.25- 14.05

9.10- 9.20

11.00- 11.20

14.05- 14.15

ÕPIABI

 

 

14.15- 15.00

 

 

HUVIALA- RINGID

14.15- 17.15 kitarriring ja koolibänd (veebitunnid)

15.05- 16.00 robootika


 

 

13.20- 14.05 näitering

14.15- 15.00 noortekoor

 

14.15- 15.30 saviring

14.15- 16.15 kitarriring ja koolibänd

 

TREENINGUD

15.30- 17.00 kergejõustik

18.00- 19.00 täpsuslaskmine (alates vanusest 12-a)

15.30- 17.00 kergejõustik

17.00- 18.00 spordiring

15.30- 17.00 kergejõustik

18.00- 19.00 täpsuslaskmine (alates vanusest 12-a)

15.30- 17.00 kergejõustik

17.00- 20.00 täpsuslaskmine edasijõudnutele (alates vanusest 12-a)

 

 

PÄEVAPLAAN 7.KLASS

 

ESMASPÄEV

TEISIPÄEV

KOLMAPÄEV

NELJAPÄEV

REEDE

ÕPPETUNNID

HOMMIKUSÖÖK

LÕUNASÖÖK

OODE

8.25- 15.00

9.10- 9.20

13.00- 13.20

14.05- 14.15

8.25- 15.00

9.10- 9.20

13.00- 13.20

14.05- 14.15

8.25- 13.00

9.10- 9.20

13.00- 13.20

14.05- 14.15

8.25- 13.00

9.10- 9.20

13.00- 13.20

14.05- 14.15

8.25- 14.05

9.10- 9.20

13.00- 13.20

14.05- 14.15

HUVIALA-

RINGID

15.15- 17.15 kitarriring ja koolibänd (veebitunnid)

15.10- 16.00 robootika

14.15- 15.00 noortekoor

 

14.00- 15.30 saviring

14.15- 16.15 kitarriring ja koolibänd

 

TREENINGUD

 

15.30- 17.00 kergejõustik

18.00- 19.00 täpsuslaskmine

15.30- 17.00 kergejõustik

17.00- 18.00 spordiring

 

15.30- 17.00 kergejõustik

18.00- 19.00 täpsuslaskmine

15.30- 17.00 kergejõustik

17.00- 20.00 täpsuslaskmine edasijõudnutele

 

 

 

PÄEVAPLAAN 8.KLASS/ 8.C KLASS

 

ESMASPÄEV

TEISIPÄEV

KOLMAPÄEV

NELJAPÄEV

REEDE

ÕPPETUNNID


 

HOMMIKUSÖÖK

LÕUNASÖÖK

OODE

8.25- 15.00 (8.kl)

8.25- 15.55 (8.C)

9.10- 9.20

13.00- 13.20

14.05- 14.15

8.25- 15.00 (8.kl)

8.25- 13.00 (8.C)

9.10- 9.20

13.00- 13.20

14.05- 14.15

8.25- 14.05 (8.kl)

8.25- 14.05 (8.C)

9.10- 9.20

13.00- 13.20

14.05- 14.15

8.25- 13.00 (8.kl)

8.25- 13.00 (8.C)

9.10- 9.20

13.00- 13.20

14.05- 14.15

8.25- 15.00 (8.kl)

8.25- 15.00 (8.C)

9.10- 9.20

13.00- 13.20

14.05- 14.15

HUVIALA- RINGID

15.15- 17.15 kitarriring ja koolibänd (veebitunnid)

13.20- 14.05 lauamänguring

15.10- 16.00 robootika

 

14.15- 15.00 noortekoor


 

 

14.00- 15.30 saviring

15.10- 16.15 kitarriring ja koolibänd

 

TREENINGUD

15.30- 17.00 kergejõustik

18.00- 19.00 täpsuslaskmine

15.30- 17.00 kergejõustik

17.00- 18.00 spordiring

 

15.30- 17.00 kergejõustik

18.00- 19.00 täpsuslaskmine

18.30- 20.00 üldkehaline treening

15.30- 17.00 kergejõustik

18.00- 19.00 täpsuslaskmine edasijõudnutele

 

 

 

PÄEVAPLAAN 9.KLASS/ 9.C KLASS

 

ESMASPÄEV

TEISIPÄEV

KOLMAPÄEV

NELJAPÄEV

REEDE

ÕPPETUNNID


 

HOMMIKUSÖÖK

LÕUNASÖÖK

OODE

8.25- 15.55 (9.kl)

8.25- 15.55 (9.C)

9.10- 9.20

13.00- 13.20

14.05- 14.15

8.25- 14.05 (9.kl)

8.25- 14.05 (9.C)

9.10- 9.20

13.00- 13.20

14.05- 14.15

8.25- 14.05 (9.kl)

8.25- 13.00 (9.C)

9.10- 9.20

13.00- 13.20

14.05- 14.15

8.25- 14.05 (9.kl)

8.25- 13.00 (9.C)

9.10- 9.20

13.00- 13.20

14.05- 14.15

8.25- 15.00 (9.kl)

8.25- 14.05 (9.C)

9.10- 9.20

13.00- 13.20

14.05- 14.15

HUVIALA- RINGID

16.15- 17.15 kitarriring ja koolibänd (veebitunnid)

14.10- 16.00 robootika

 

14.15- 15.00 noortekoor


 

 

14.00- 15.30 saviring

14.15- 15.00 šoti tants

14.15- 16.15 kitarriring ja koolibänd

 

TREENINGUD

16.00- 17.00 kergejõustik

18.00- 19.00 täpsuslaskmine

15.30- 17.00 kergejõustik

17.00- 18.00 spordiring

15.30- 17.00 kergejõustik

18.00- 19.00 täpsuslaskmine

18.30- 20.00 üldkehaline treening

15.00- 16.30 pallimängu ring

15.30- 17.00 kergejõustik

17.00- 20.00 täpsuslaskmine edasijõudnutele


 

 

 

 

PÄEVAPLAAN 10.-12.KLASS

 

ESMASPÄEV

TEISIPÄEV

KOLMAPÄEV

NELJAPÄEV

REEDE

ÕPPETUNNID

10.klass

11.klass

12.klass

HOMMIKUSÖÖK

LÕUNASÖÖK

OODE


 

8.25- 14.05

8.25- 15.00

8.25- 15.00

9.10- 9.20

13.00- 13.20

14.05- 14.15


 

8.25- 15.00

8.25- 15.00

8.25- 14.05

9.10- 9.20

13.00- 13.20

14.05- 14.15


 

8.25- 15.55

8.25- 14.05

8.25- 14.05

9.10- 9.20

13.00- 13.20

14.05- 14.15


 

8.25- 14.05

8.25- 14.05

8.25- 14.05

9.10- 9.20

13.00- 13.20

14.05- 14.15


 

8.25- 15.00

8.25- 14.05

8.25- 14.05

9.10- 9.20

13.00- 13.20

14.05- 14.15

HUVIALA-

RINGID

14.15- 17.15 kitarriring ja koolibänd (veebitunnid)


 

 

 

 

14.15- 15.00 šoti tants

14.15- 16.15 kitarriring ja koolibänd

 

TREENINGUD

15.30- 17.00 kergejõustik

18.00- 19.00 täpsuslaskmine

15.30- 17.00 kergejõustik

17.00- 18.00 spordiring

15.30- 17.00 kergejõustik

18.00- 19.00 täpsuslaskmine

18.30- 20.00 üldkehaline treening

15.00- 16.30 pallimängu ring

15.30- 17.00 kergejõustik

17.00- 20.00 täpsuslaskmine edasijõudnutele