HUVIRINGID JA TREENINGUD 2021-2022 õa

 

ESMASPÄEV

RING

KLASS

KELLAAEG

KOHT

JUHENDAJA

Kergejõustik

2.-4. kl

14.00-15.30

Spordihoone

H. Ambos

Kergejõustik

5.-12. kl

15.30-17.00

Spordihoone

H. Ambos

Lauamänguring

4.-9. kl

14.15-15.20

Kabinet 204

A.Kaarama

Koolibänd ja kitarriring

2.-9. kl

14.15-17.15

Veebitund

A.Kõiv

Täpsuslaskmine

Al. 12.a.

18.00-19.00

Kooli lasketiir

M. Kõrv, K. Pärn

 

TEISIPÄEV

RING

KLASS

KELLAAEG

KOHT

JUHENDAJA

Kunstiring

1.-4. kl

13.20-15.00

Kabinet 106

T. Muna

Poistekoor

1.-5. kl

13.20-14.05

Aula

U. Tooming

Enesekaitse

9.-12. kl

15.00-17.00

Spordihoone

M. Dorošenko

Kergejõustik

5.-12. kl

15.30-17.00

Spordihoone

H. Ambos

 

KOLMAPÄEV

RING

KLASS

KELLAAEG

KOHT

JUHENDAJA

Kergejõustik

2.-4. kl

14.00-15.30

Spordihoone

H. Ambos

Šoti tants

7.-12. kl

14.15-15.00

Aula

Ü. Vaher

Näitering

3.-5. kl

13.20-14.05

Aula

D. Mäeots

Robootika

1.-9. kl

14.00-15.30

Arvutiklass

J. Romanovitš

Kergejõustik

5.-12. kl

15.30-17.00

Spordihoone

H. Ambos

Saalihoki

1.-12. kl

17.30-19.00

Spordihoone

J. Romanovitš

Täpsuslaskmine

Al. 12.a.

18.00-19.00

Kooli lasketiir

M. Kõrv, K. Pärn

 

NELJAPÄEV

RING

KLASS

KELLAAEG

KOHT

JUHENDAJA

Näitering

1.-2. kl

12.15-13.00

Aula

D. Mäeots

Saviring

1.-12. kl

14.00-15.00

Savikoda

E. Sepp

Kergejõustik

5.-12. kl

15.30-17.00

Spordihoone

H. Ambos

Võrkpall

5.-12. kl

18.00-19.30

Spordihoone

M-L. Tikerperi

 

REEDE

RING

KLASS

KELLAAEG

KOHT

JUHENDAJA

Plokkflöödiansambel

1.-2. kl

12.10-13.40

Muusikaklass

M. Russak

Käsitööring

5.-9. kl

12.15-14.05

Käsitööklass

A.Rohtla

Lastekoor

1.-9. kl

13.20-14.05

Aula

U. Tooming

Koolibänd ja kitarriring

2.-12. kl

13.15-16.15

Pilliruum

A.Kõiv

Töö- ja tehnol.

4.-10. kl

14.10-14.55

Tööõp. kabinet

R. Leichter

 

Saviring alustab 16. septembrist, täpsuslaskmine 20. septembrist, flöödiansambel 1. oktoobrist, võrkpall 1. oktoobrist, enesekaitse 1. novembrist. Liiklusring 3.-4. klassile alustab 1. novembrist.